Главно мени
Дома Совети Совети за личен развој
Барај по наслов     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Кликови
1 Добро дефинирање и запишување на целите 1049
2 Основи на комуникацијата 6283
3 Контрола на емоциите 1694
4 Видови емоции 4296
 
Статистика
Гледања на содржината : 211940
Присутни гости
Има 10 гости присутни